Kombinujeme moderné umenie a aktuálnych autorov pre príjemný pocit z bývania.

Dora gallery - Odborník na umenie

Spolupracujeme s developermi

DORA Gallery spolupracuje s developermi predovšetkým vybavením vzorových (ukážkových) bytov, domov a kancelárskych priestorov. Spolupráca sa realizuje buď formou odkúpenia diel zo strany developera alebo dočasným zapožičaním diel a ich inštaláciou v priestoroch developera.

Pri zariaďovaní DORA Gallery zabezpečuje developerovi výber nielen z aktuálne vystavovaných diel, ale aj z katalógu umelcov, s ktorými DORA Gallery spolupracuje. V prípade špecifických požiadaviek sú pre developera zabezpečované obrazy aj formou zákazkovej tvorby, kedy podľa preferencií developera ním zvolený umelec vyhotoví diela podľa zadania developera.

Developeri sú informovaní o nových dielach vystavovaných v galérii pred ich sprístupnením verejnosti, a je možnosť kedykoľvek dohodnúť individuálnu prehliadku a rezerváciu diel. Ďalšie služby a podmienky spolupráce s developermi je možné dohodnúť osobitne, podľa požiadaviek a predstáv developera.

Kontaktujte nás.
Zariadenie vzorových (ukážkových) bytov, domov a kancelárií
Zapožičanie alebo predaj diel
Zákazková tvorbaInformácia o nových dielach pred verejnou výstavouIndividuálne prehliadky
Možnosť dohody ďalších podmienok spolupráce
NAVŠTÍVTE NÁS
Galéria sa nachádza na adrese:
Nad plážou 23, Banská Bystrica.
Pred galériou je možné zastaviť na vyhradených parkovacích miestach.
OTVÁRACIE HODINY
Otváracie hodiny sú v dňoch: streda až piatok medzi 15:00 – 18:00. Galériu je možné navštíviť kedykoľvek aj v iných hodinách a mimo pracovných dní po predošlej dohody.
ZAVOLAJTE KEDYKOĽVEK
Martin Molčan, riaditeľ galérie, Vám je k dispozícii na 0915 202 139.
K dispozícii je aj Milan Ragas, predseda správnej rady, na čísle 0902 370 000.
NAPÍŠTE NÁM
Sme pre všetkých k dispozícii na adrese info@doragallery.eu a na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Kedykoľvek nás kontaktujte s akoukoľvek otázkou ohľadne umenia.