Kombinujeme moderné umenie a aktuálnych autorov pre príjemný pocit z bývania.

Dora gallery - Odborník na umenie

Realizujeme aukcie umenia

V spolupráci s dražobnou spoločnosťou AUGEA realizuje DORA Gallery dražby umenia. Pre majiteľov zbierok umenia zabezpečujeme kompletný servis od ocenenia diel cez propagáciu aukcií umenia až po samotnú dražbu umenia v priestoroch galérie.

Taktiež spolupracujeme pri dražbách s ďalšími dražobnými spoločnosťami, ktoré realizujú predaj umenia v rámci výkonu záložného práva záložnými veriteľmi. V neposlednom rade realizuje DORA Gallery benefičné dražby umenia, pričom v tomto prípade sú priestory DORA Gallery k dispozícii úplne zadarmo.

V súvislosti s dražbami sú diela inštalované v galérii vopred, podľa dohody s navrhovateľom dražby, a sú propagované aj v rámci ďalších komunikačných kanálov DORA Gallery (internetová stránka, mailing-list, sociálne siete , spolupracujúce médiá).

Kontaktujte nás.
Vystavenie diel pred aukciou
Propagácia aukcie
Prenájom priestorov galérie pre dražbuBenefičné dražby zadarmoOrganizácia dražby v spolupráci s AUGEA dražobná spoločnosť
Možnosť dohody ďalších podmienok spolupráce
NAVŠTÍVTE NÁS
Galéria sa nachádza na adrese:
Nad plážou 23, Banská Bystrica.
Pred galériou je možné zastaviť na vyhradených parkovacích miestach.
OTVÁRACIE HODINY
Otváracie hodiny sú v dňoch: streda až piatok medzi 15:00 – 18:00. Galériu je možné navštíviť kedykoľvek aj v iných hodinách a mimo pracovných dní po predošlej dohode.
ZAVOLAJTE KEDYKOĽVEK
Martin Molčan, riaditeľ galérie, Vám je k dispozícii na 0915 202 139.
K dispozícii je aj Milan Ragas, predseda správnej rady, na čísle 0902 370 000.
NAPÍŠTE NÁM
Sme pre všetkých k dispozícii na adrese info@doragallery.eu a na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Kedykoľvek nás kontaktujte s akoukoľvek otázkou ohľadne umenia.